N80 Hava Temizleyici

N80 modelimiz, 300 m3 – (3m tavan yüksekliğine göre 100m2) kadar kapalı alanlarda etkilidir, kompakt, sessiz, kolay taşınabilir ve montaj gerektirmeyen tasarımından dolayı evlerde kullanmak için de uygundur. Çoklu filtre sistemi sayesinde bulunduğu ortamın havasını tüm zararlı virüslerden, bakterilerden, tozdan, kimyasal hava kirleticilerden ve hoş olmayan kokulardan temizler. H14 HEPA filtresi ile havadaki 0,3 mikron ve daha büyük tüm partikülleri %99,97 verimlilikle tutar. Aktif Karbon Filtresi ile ortam havasındaki kokuları ve gaz halindeki kirleticileri %99 oranında azaltır.​Detaylı test sonuçları için link: N80 Test Raporu
F8 PARTİKÜL FİLTRESİ
HEPA filtre öncesinde daha büyük partikülleri filtrelemek için kullanılır. Bu filtre ön filtreleme yaparak hava kalitesini arttırır.
KARBON FİLTRE
Aktif karbonlar, uçucu organik bileşikleri (VOC), kokuları ve diğer gaz halindeki kirleticileri havadan ayrıştırabilecek özelliklere sahiptirler. Dış ortama salınan uçucu organik bileşikleri filtrelemek, ayrıca, sigara dumanının kokusu gibi havada bulunan kokuları gidermek içinde kullanılmaktadır.
H14 FİLTRE
Hepa filtreler, 0,3 mikron’a kadar zerrecikleri tutma özelliğine sahiptir bu sebeple %99.97’e kadar ultra hassas filtrasyon kalitesi sağlar. Çok yüksek verimlilikte hava kalitesi elde ederek havada bulunan uçucu organiklerin yüzde 99’undan fazlasını azaltır. Bulunduğunuz ortamın havasında virüs, bakteri, toz böcekleri gibi tüm zararlıları filtreler.
NELERİ TEMİZLER?

Cihaz Genel Özellikleri

Maksimum Kullanım Alanı: 300 m3
100 m2 (3m tavan yüksekliğine göre)
CADR (Partikül – pm2,5): 531cfm
CADR (Sigara Dumanı): 555cfm
Havayı Nefes Hizasından çekme X
Ağırlık 18 kg
Boyut 441x297x640mm
Akıllı Ekran X
SARS CoV-2 Temizleme Raporu
Ecarf Sertifikası:
Patent/Faydalı Model Raporu:
Kullanılan Filtreler: G4 Partikül Filtresi + HEPA14 Filtre + Aktif Karbon Filtre

Bilgi Al!