N100sds Endüstriyel Hava Temizleyici

N100 SDS modelimiz, N100 modeli ile aynı hava temizleme kapasitesine sahiptir, üzerinde entegre edilmiş LCD ekran bulunmaktadır. 1000 m3 – (3m tavan yüksekliğine göre 333m2) kadar kapalı alanlarda etkilidir. Faydalı modeli Froumann’a ait olan, Nefes Hizasından havayı çeken tasarımı sayesinde bulunduğu ortamdaki virüsleri çok daha hızlı temizlemeye başlar. Herhangi bir sisteme bağlanmadan, montaj gerekmeden, kullanıma hazır ve taşınabilir özelliğe sahiptir. Çoklu filtre sistemi sayesinde bulunduğu ortamın havasını tüm zararlı virüslerden, bakterilerden, tozdan, kimyasal hava kirleticilerden ve hoş olmayan kokulardan temizler. H14 HEPA filtresi ile havadaki 0,3 mikron ve daha büyük tüm partikülleri %99,97 verimlilikle tutar. Aktif Karbon Filtresi ile ortam havasındaki kokuları ve gaz halindeki kirleticileri %99 oranında azaltır.
F8 PARTİKÜL FİLTRESİ
HEPA filtre öncesinde daha büyük partikülleri filtrelemek için kullanılır. Bu filtre ön filtreleme yaparak hava kalitesini arttırır.
KARBON FİLTRE
Aktif karbonlar, uçucu organik bileşikleri (VOC), kokuları ve diğer gaz halindeki kirleticileri havadan ayrıştırabilecek özelliklere sahiptirler. Dış ortama salınan uçucu organik bileşikleri filtrelemek, ayrıca, sigara dumanının kokusu gibi havada bulunan kokuları gidermek içinde kullanılmaktadır.
H14 FİLTRE
Hepa filtreler, 0,3 mikron’a kadar zerrecikleri tutma özelliğine sahiptir bu sebeple %99.97’e kadar ultra hassas filtrasyon kalitesi sağlar. Çok yüksek verimlilikte hava kalitesi elde ederek havada bulunan uçucu organiklerin yüzde 99’undan fazlasını azaltır. Bulunduğunuz ortamın havasında virüs, bakteri, toz böcekleri gibi tüm zararlıları filtreler.
NELERİ TEMİZLER?

Cihaz Genel Özellikleri

Maksimum Kullanım Alanı: 1000 m3
330 m2 (3m tavan yüksekliğine göre)
CADR (Partikül – pm2,5): 2202cfm
CADR (Sigara Dumanı): 2083cfm
Ağırlık 111kg
Boyut 580x580x1800mm
Akıllı Ekran
SARS CoV-2 Temizleme Raporu
Ecarf Sertifikası:
Patent/Faydalı Model:
Kullanılan Filtreler: F8 Partikül Filtresi + Aktif Karbon Filtre + HEPA14 Filtre

Bilgi Al!