“Güvenle hizmet verebilmeniz için, virüs ve bakterisiz, temiz hava”

Froumann Hava Temizleme Cihazları, insan trafiğinin yoğun olduğu tüm kapalı alan ve işletmelerde kullanılabilir.

Hastaneler, Açık Ofisler, banka şubeleri, okullar, otel ve rezidanslar, restoranlar, güzellik merkezleri ve kuaförler, spor salonları, perakende ve giyim mağazaları, kamu kuruluşları…

SAĞLIK

SARS-CoV-2 virüsünün en yoğun olduğu kurumlar Froumann’ın en çok tercih edildiği ve dolayısıyla, ihtiyaç duyulduğu sektörlerin başında geliyor. Ürünlerimiz daha çok ortak alanlar, VIP odalar, poliklinikler, muayene odaları, acil servis ve kafeteryalarda kullanılıyor.

N90SDS ve N100SDS üzerindeki akıllı ekranlar sayesinde ilaç ve tıbbi cihaz üreticilerinin reklam yapmaları ve böylece ürün maliyetlerine destek vermeleri sağlanıyor.

Güzellik merkezleri, diş klinikleri ve eczaneler için de güvenli nefes alanları sağlıyoruz.

NELERİ TEMİZLER?

EĞİTİM

Okullarda kendimizden çok düşündüğümüz çocuklarımız hem SARS-CoV-2 virüsü alma hem de büyüklerimize bulaştırma riski ile karşı karşıyalar. SARS-CoV-2 virüsünü temizlediği test raporlarıyla kanıtlanmış Froumann ürünleri kullanan okullar, bu konuda biraz daha rahat edecekler.

Sınıflar, kantin, spor salonu, koridorlar, öğretmenler odası ve giriş holü, Froumann ürünlerinin öncelikli kullanıldığı mekanlar.

AÇIK OFİSLER

Ofis çalışanları günlerinin büyük kısmını kapalı alanlarda kalabalık ortamlarda geçiriyor. Virüslerin normal yaşantımızı etkilemeye başladığı son günlerde kalabalık, açık ofis ortamında bulunmak kişilerde tedirginlik yaratıyor.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri sayesinde büyük metrekare kapalı alanlarda virüs, bakteri, toz, alerjen, kimyasal kirleticiler gibi havada uzun süre asılı kalabilen tüm kirleticileri temizleyerek çalışanlarınıza %99,97 oranında güvenli nefes alanı oluşturabilirsiniz.

PERAKENDE

Her koşulda alışveriş yapmak için ihtiyaç duyduğumuz marketler ve tüm perakende mağazalar, Covid-19 hastalığına yakalanma riskinin yüksek olduğu mekanlar.

Maske kullanım zaafları sebebiyle de bu ortamlar daha da kritik hale geliyor. Ürünlerimizin kullanıldığı mekanlarda ise içiniz biraz daha rahat.

OTEL & RESTORAN

Otel, rezidans, restaurant ve cafelerde ortak havalandırma sisteminin kullanılmasından dolayı havada bulunan virüs, bakteri miktarı artmaktadır.

Maske takmak, yüzey dezenfeksiyonu yapmak maalesef yetersiz bir korunma yöntemidir.“Froumann’ın tasarımında kullanılan çoklu filtreleme sistemi, HEPA H14 filtre ve doğru hava akımı hızı sayesinde ortamda bulunan tüm virüs, bakteri ve kirleticileri temizleyerek size ve misafirlerinize güvenli nefes alanı sağlar.”

KAMU ALANLARI

Kapalı mekanlarda birçok kişinin bir arada çalışmak zorunda kaldığı, vatandaşlarımızın bizzat gelerek işlem yapması, imza atması gereken Tapu, Noter, Belediye, Bakanlıklar vb. kamu kurumları da Froumann’ın öncelikli hedeflediği sektörler arasında yer alıyor.

ÜRETİM ALANLARI

Evden çalışmanın mümkün olmadığı üretim gibi sektörlerde, kapalı mekanlarda birçok kişinin bir arada çalışmak zorunda kalması sebebiyle bulaşma riski artıyor ve işgücü kayıpları yoğun olarak yaşanıyor.

Bu sebeple de işverenler, çalışanlarının sağlığı için Froumann kullanıyor.

Açık ofislerinde, soyunma odalarında, yemekhanelerinde, beraber çalışılan üretim ünitelerinde, danışma ve kafeteryalarda ürünlerimiz kullanılıyor.

SPOR SALONLARI

Antrenman yapan biri, kalp atışının hızlanması nedeniyle daha sık ve derin nefes alıp verir. Ortak kullanımın fazla, insan trafiğinin yoğun olduğu spor salonu ya da spor stüdyosu gibi mekânlarda havada virüs ve bakteri bulunma olasılığı da yüksektir.

Froumann Profesyonel Hava Temizleme Sistemleri ile kapalı alanlarda spor yapan müşterilerinizin güvenli nefes alıp vermesini sağlayabilir, yoğun kullanımdan dolayı oluşan toz ve kirletici partikülleri salonunuzdan uzak tutabilirsiniz.

Bilgi Al!